Fine Audit Oy

Yhteystiedot

Fine Audit Oy

Auditointi- ja Sertifiointipalvelut

Fine Audit Oy
Kidekuja 2
88610 VUOKATTI

Puh. 020 729 0600
toimisto@fineaudit.fi
Y-tunnus: 1901609-6

Laskutustiedot

Verkkolasku: 003719016096
Verkkolaskun välittäjä: 003708599126 (OpenText)

Image

Yhteydenottolomake

Ota meihin yhteyttä alla olevalla lomakkeella.

Anna nimesi, ole hyvä.
Anna puhelinnumerosi, kiitos.
Ilmoita sähköpostiosoitteesi, kiitos.
Invalid Input
Hyväksy tietosuojakäytäntömme jotta saat viestisi lähetettyä, kiitos!
Invalid Input

Hallinto, myynti, markkinointi, viestintä

Image

Veera Vainio

Liiketoimintajohtaja
040 718 6200
veera.vainio@fineaudit.fi

Image

Janne Simola

Myynti, markkinointi, viestintä
044 988 4569
janne.simola@fineaudit.fi

Asiantuntijat

Image

Jyrki Auvinen

Lead Auditor
0400 512 474
jyrki.auvinen@fineaudit.fi

Image

Tuomo Sirniö

Lead auditor
044 070 4441
tuomo.sirnio@fineaudit.fi

Image

Tiina Lehtosaari

Lead auditor
050 582 9801
tiina.lehtosaari@fineaudit.fi

Image

Mika Moilanen

Lead auditor
0400 800 246
mika.moilanen@fineaudit.fi

Image

Pekka Ovaska

Lead Auditor
0400 430 527
pekka.ovaska@fineaudit.fi

Image

Pirjo Janhunen

Lead auditor
040 525 1010
pirjo.janhunen@fineaudit.fi

Fine Audit Oy

Kidekuja 2
88610 VUOKATTI

Puh. 020 729 0600
toimisto@fineaudit.fi
Y-tunnus: 1901609-6

Image